5 najlepszych książek o nauce pływania
Książki o sporcie / Czerwiec 29, 2018

Książka o sporcie?  Wydawać by się mogło, że teoria w przypadku sportu jakim jest pływanie jest zbędna, że wystarczy sama praktyka. Nic bardziej mylnego! Aby dobrze opanować technikę pływania, nauczyć się prawidłowo oddychać i zoptymalizować swoje ruchy niezbędne są podstawy teoretyczne i wiedza. Opisane poniżej książki z pewnością okażą się interesujące i pomocne zarówno dla amatorów, chcących nauczyć się pływać – więcej informacji o nauce pływania na stronie agamasport.pl.

Narciarstwo książki – najlepsze publikacje o nartach
Książki o sporcie / Kwiecień 8, 2018

Przygotowujesz się do wyjazdu narciarskiego? Będą to Twoje pierwsze próby na stoku, czy może jesteś już starym wyjadaczem, który początki ma dawno za sobą? Niezależnie od Twojego poziomu, umiejętności i celu, w jakim szusujesz po stoku, warto przeczytać wymienione poniżej książki, aby poczuć się jeszcze pewniej i czerpać jeszcze więcej z radości białego szaleństwa. W tych pięciu książkach o narciarstwie znalazło się wiele praktycznych i profesjonalnych porad, które na pewno przydadzą się wszystkim narciarzom. Jak uniknąć kontuzji i urazów mięśni? W jaki sposób starać się upadać? Jak wypracować w sobie jeszcze lepszą równowagę i zwinność? Jakie ćwiczenia włączyć do rozgrzewki przed zjazdami? Te i wiele innych informacji znajdziesz w każdej z tych pozycji. Ich autorzy postarali się nie tylko o stworzenie kompetentnego kompendium wiedzy, ale również zadbali oni o lekką formę, przepięknie ilustrowaną i opatrzoną ciekawymi fotografiami. To wszystko z kolei sprawi, że zawartą w nich wiedzę szybko i sprawnie zapamiętasz, a następnie z powodzeniem wykorzystasz w praktyce.

5 najlepszych książek o golfie
Książki o sporcie / Luty 18, 2018

Ponad 550 lat temu, w pięknej Szkocji narodził się… Golf. Był chyba najszybciej rozwijającym się sportem – obecne istnieje ponad 550 pól golfowych w całej Szkocji. Szkocja jest wręcz zapełniona przez ogrom pól golfowych na każdym kroku i zawsze można zobaczyć kogoś ciągnącego lub pchającego wózek golfowy po chodniku. Szkocja jest kolebką golfa i inspiracją do gry dla całej reszty świata.