5 książek o zarządzaniu czasem. Jak robią to najlepsi?

16 października, 2018

Masz za dużo ma głowie? Ogrom obowiązków nie pozwala ci na swobodne funkcjonowanie i normalny, codzienny odpoczynek? Powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie: czy dobrze gospodaruję własnym czasem? Może istnieje coś, co mógłbyś poprawić i dzięki temu zyskać nawet kilka godzin w ciągu dnia? Może marnujesz zbyt wiele czasu na zabranie się do konkretnej pracy, która musi zostać wykonana? Może też bezczynnie wpatrujesz się kilkanaście razy w ciągu godziny w ekran telefonu, przewijasz ścianę na facebooku?

Te wszystkie czynności to ogromne pożeracze czasu. Najprawdopodobniej to właśnie z ich winy twój dzień wydaje się taki krótki. Jednak jest to na to rada! Istnieje kilka sprytnych sposobów, które pomogą ci zarządzać twoim czasem. Jednym ze sposobów jest szkolenie zarządzania czasem przeprowadzane przez firmę szkoleniową. Drugi sposób należy do nieco tańszych, są to książkio zarządzaniu czasem, dzięki którym podreperujesz swój dzień i zwiększysz ilość czasu, który będziesz mógł wykorzystać na odpoczynek!

5 książek o zarządzaniu czasem. Jak robią to najlepsi?Przedstawiamy 5 książek o zarządzaniu czasem:

Zarządzanie czasem czyli jak efektywnie planować i realizować zadania. Clayton Mike

Poradnik uczy jak zachować równowagę oraz harmonię między czasem produktywnej pracy a odpoczynkiem. Wyjaśnia również główną procedurę zarządzania czasem pracy czyli OATS.

15 tajemnic zarządzania czasem. O czym wiedzą ludzie sukcesu? Kruse Kevin

Autor tego poradnika uczy jak wyleczyć się z prokrastynacji. Przekonuje, że jesteśmy w stanie oszczędzić nawet 8 godzin tygodniowo oraz dziesięciokrotnie zwiększyć naszą wydajność w pracy.

Nie tłumacz się, działaj! Odkryj moc samodyscypliny. Tracy Brian

Autor poradnika rozpracowuje tok myślenia większości ludzi, którzy mają marzenia, ale w natłoku codziennych obowiązków, przenoszą ich realizację na wyspę zwaną kiedyś.

Magia olewania. Knight Sarah

Czyli jak opanować sztukę mówienia NIE i dbać o swój cenny czas, nie marnując go dla niewłaściwych ludzi oraz niepotrzebnych sytuacji.

Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem. Laura Vanderkam

Autorka podpowiada jak zmienić swoje nawyki oraz jak spędzać każdy poranek, aby reszta dnia była jak najbardziej produktywna i udana.

Zacznij dbać o swój cenny czas, ponieważ nikt inny nie zrobi tego za ciebie!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *