5 najlepszych przepisów na nasiona chia
Książki o zdrowej żywności / 7 sierpnia, 2018

Nasiona chia, choć same w sobie nie posiadają zbyt wyrazistego smaku, niewątpliwie zyskują przy przygotowaniu ich z różnymi dodatkami. Czasem nie trzeba szukać zbyt daleko, wystarczy mleko, trochę miodu, orzechy różnego rodzaju, by smak ziaren stał się bardziej wykwintny i wart skosztowania. Po raz kolejny okazuje się, że najprostsze przepisy są najbardziej sprawdzone. Spróbujcie naszych propozycji, a z pewnością wielu z was będzie zaskoczonych, jak ciekawie można żonglować smakami w kuchni.

5 polecanych książek o koktajlach z błonnikiem

Warzywa i owoce to niezwykle cenne źródło zdrowia. Koktajle i soki owocowe mogą nam dostarczyć niezbędną ilość witamin, mikroelementów, błonnika i innych składników odżywczych. Niektóre kompozycje warzyw i owoców sprzyjają terapii i zapobiegają powstawaniu chorób. Czasem trudno jest samemu wymyślić smaczne i zdrowe połączenia i kompozycje owoców na soki i koktajle. Dlatego warto sięgnąć po książki, w których znajdziemy wspaniałe przepisy i informacje o ich dobroczynnym wpływie na zdrowie. W sklepie Mixtus z Krakowa możecie kupić błonnik witalny wysokiej jakości w niskiej cenie.

Najlepsza książka o zdrowym żywieniu

Zdrowe odżywianie to już nie jest temat tabu, tylko tematyka, która dotyczy nas wszystkich. W tej książce o zdrowym odżywaniu, zawarta jest szczegółowa wiedza na temat tego procesu, która przybliży nam szczegóły na temat tego w jaki sposób odżywiać się aby żyć zdrowo i nie wyrządzać swojemu organizmowi krzywdy. Znajdziemy w niej również wiele odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, na przykład: Jaka zdrowa dieta jest najlepsza? Jakich produktów należy się wystrzegać w trakcie zdrowego odżywiania? W jaki sposób zmienić swoje nawyki żywe na te najbardziej właściwe i sprzyjające naszemu zdrowiu.