Najlepsze 5 książek na temat zarządzania projektami
Książki o szkoleniach / 2 grudnia, 2018

Zarządzanie projektami wymaga znajomości branży oraz wielu umiejętności. Tematykę tę porusza bardzo wiele książek, które są powszechnie dostępne na polskim rynku czytelniczym. Wiedzę na ten temat można również czerpać ze szkolenia zarządzania projektami, które jest organizowane przez krakowską firmę szkoleniową – GenWhy.

Najlepsze książki o zarządzaniu zespołem
Książki o szkoleniach / 24 listopada, 2018

Zarządzenie zespołem i kierowanie zasobami ludzkimi nie jest prostą sprawą. Na szczęście polski rynek wydawniczy zawiera wiele książek, poruszających w dokładny i ciekawy tę tematykę, z których można wynieść wiele ciekawych wskazówek oraz praktycznych rad.

Najlepsze książki o tematyce negocjacji w biznesie
Książki o szkoleniach / 20 listopada, 2018

Sztuka odpowiedniego negocjowania nie jest rzeczą prostą. Szczególnie w biznesie umiejętność odpowiedniego komunikowania się jest niezmiernie ważna, do osiągnięcia satysfakcjonującego dla wszystkich stron porozumiewania. Na rynku można spotkać się z wieloma ciekawymi pozycjami na temat przeprowadzania negocjacji w biznesie. Oto najlepsze z nich.

7 książek o obsłudze klienta, które warto przeczytać
Książki o szkoleniach / 17 listopada, 2018

Obsługa klienta to bardzo istotny element każdej, dobrze prosperującej firmy. W dzisiejszych czasach konsumenci to osoby co raz bardziej świadome, wykształcone i co za tym idzie, co raz bardziej wymagające. Oprócz usługi z której korzystają, bądź też produktu, który kupują, zwracają uwagę na wiele innych, bardzo istotnych elementów towarzyszących aktowi zakupy, właśnie między innymi jest to obsługa klienta.

Jakie informacje powinny zawierać książki o sprzedaży?
Książki o szkoleniach / 20 października, 2018

Zakładając przedsiębiorstwo, czy to stacjonarne,czy internetowe, warto zaopatrzyć się w odpowiednią literaturę,w której autorzy zamieszczają najpotrzebniejsze informacje na temat technik prowadzenia handlu. Chociaż każdy właściciel księgarni będzie próbował wmówić klientowi, że w swojej ofercie posiada najlepsze i najbardziej profesjonalne książki o sprzedaży, które musisz przeczytać, to jednak warto przed zakupem dobrze zastanowić się, czy rzeczywiście dzięki danej pozycji można poznać nowatorskie i oryginalne koncepcje rozwoju biznesu, czy też ten konkretny produkt po prostu powiela wzorce i schematy znane z innych publikacji o podobnej tematyce.

5 książek o zarządzaniu czasem. Jak robią to najlepsi?
Książki o szkoleniach / 16 października, 2018

Masz za dużo ma głowie? Ogrom obowiązków nie pozwala ci na swobodne funkcjonowanie i normalny, codzienny odpoczynek? Powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie: czy dobrze gospodaruję własnym czasem? Może istnieje coś, co mógłbyś poprawić i dzięki temu zyskać nawet kilka godzin w ciągu dnia? Może marnujesz zbyt wiele czasu na zabranie się do konkretnej pracy, która musi zostać wykonana? Może też bezczynnie wpatrujesz się kilkanaście razy w ciągu godziny w ekran telefonu, przewijasz ścianę na facebooku?

Top lista najlepszych książek dla menadżerów
Książki o szkoleniach / 9 października, 2018

Każdy menedżer musi mieć odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Ale musi się też stale rozwijać. A nie da się tego osiągnąć bez czytania – najlepiej książek autorytetów, którzy odnieśli sami sukces w biznesie lub są cenionymi teoretykami zarządzania. Oto lista książek, które powinien znać każdy menedżer.

Recenzja książki: Sztuka zarządzania
Książki o szkoleniach / 4 września, 2018

“Sztuka zarządzania. Droga od stylisty do właściciela paznokci” “Sztuka zarządzania. Droga od stylisty do właściciela paznokci” to poradnik dla osób, które nie mają wiedzy i doświadczenia w prowadzeniu salonu stylizacji paznokci lub chcą rozszerzyć swoją wiedzę na temat biznesu i psychologii. Książka porusza tematy związane z biznesem. Znajdziemy w niej przydatne informacje o marketingu m.in. dowiemy się o: podstawowych zagadnieniach marketingu, propozycjach strategi marketingowej, budowaniu wizerunku firmy oraz pracodawcy, rodzajach promocji, tworzeniu reklamy oraz zagadnieniach prawnych i etycznych. Z książki “Sztuka zarządzania. Droga od stylisty do właściciela paznokci” dowiemy się o psychologii biznesu. Ta wiedza przyda się m.in. podczas kontaktów z klientami, kontrahentami oraz konkurencją. Poznamy tajniki komunikacji werbalnej i niewerbalnej, nauczymy się rozróżniać kłamstwo od prawdy, dowiemy się jak motywować swoich pracowników, nauczymy się rozwiązywać wszelkie konflikty oraz dowiemy się jak przeprowadzać negocjacje z partnerami biznesowi. Taka wiedza będzie bardzo przydatna do założenia i prowadzenia własnego sklepu lub hurtowni kosmetycznej.

5 najlepszych książek o szkoleniach menedżerów
Książki o szkoleniach / 19 czerwca, 2018

Każdy szanujący się przedsiębiorca stara się zawsze pogłębiać swoją wiedzę, aby to, co już osiągnął, było tylko przyczynkiem do dalszego jego rozwoju. Dzięki inspirującym książkom może poszerzać swoje horyzonty, modyfikować własne strategie działań biznesowych, odkrywać nowe możliwości dla swoich projektów. Firma szkoleniowa GenWhy organizuje w Krakowie bardzo ciekawe szkolenia biznesowe dla firm. Co roku wydawanych jest wiele książek i poradników o tematyce biznesowej, które przeznaczone są dla menadżerów i spośród nich można wybrać kilka najciekawszych i najbardziej inspirujących tytułów.