Drugie życie książek

24 września, 2018

Skup książek

Masz na swoich półkach w domu lub firmie książki, które nie potrzebnie się kurzą? A może jesteś molem książkowym i mógłbyś kupować książki bez końca, a przeszkodzą są ich wysokie ceny w ogólnodostępnych księgarniach? W Antykwariacie Amicus z powodzeniem sprzedasz swoje używane książki, a jednocześnie – tanio kupisz inne egzemplarze. Skup książek prowadzony przez antykwariat jest zainteresowany zakupem wszystkich książek, każdy tytuł niesie za sobą wartość merytoryczną i może zainteresować potencjalnego czytelnika. Jeśli masz wątpliwości, czy dany egzemplarz nas zainteresuje – zrób mu zdjęcie i przyślij nam krótki opis, a my wycenimy go indywidualnie. Nasi użytkownicy mogą zrobić to drogą internetową (wprowadzając numer ISBN, wyceniając je, a następnie – wysyłając na nasz adres) lub osobiście, przynosząc do naszego antykwariatu. Jeśli w Twoich zasobach jest bardzo dużo książek – możemy przyjechać po nie na nasz koszt. Potrzebowalibyśmy tylko spisu tytułów oraz zdjęć obrazujących stan poszczególnych egzemplarzy.

Więcej na stronie www*.

Antykwariat internetowy

Drugie życie książekSzeroka oferta Antykwariatu Amicus obejmuje nie tylko najnowsze bestsellery, ale również rzadko spotykane egzemplarze, limitowane edycje i tzw. białe kruki, które każdy miłośnik literatury powinien mieć na swojej półce. To m. in. stare komiksy, książki historyczne, pierwsze wydania, starodruki, a także książki w wyjątkowo rzadkich i mało popularnych tematach, których próżno szukać w popularnych księgarniach sieciowych. Dzięki ciągłej wymianie tytułów, niemal codziennie możesz znaleźć nowe pozycje, w zamian oddając swoje, już przeczytane egzemplarze. Książki są skrupulatnie skatalogowane i pogrupowane w intuicyjne kategorie, dzięki czemu z łatwością trafisz na interesujący Cię temat lub tytuł. 

Książki traktujemy ze szczególnym namaszczeniem. To nasz cały świat, a każdy tytuł traktowany jest z należytym szacunkiem. W naszych zasobach są egzemplarze nadszarpnięte zębem czasu (wtedy odpowiednio dopasowujemy cenę do ich stanu), ale wciąż w pełni czytelne i użyteczne. Posiadamy także wręcz pachnące jeszcze farbą i nowością egzemplarze, które zostały skupione od wydawnictw. Staramy się dokonywać wyceny na podstawie wielu aspektów, nie tylko estetyki i stopnia zużycia, ale także wartości merytorycznej, historycznej i rynkowej. W przypadku zakupów w większej ilości oferujemy korzystne rabaty i jesteśmy otwarci na wszelkie negocjacje.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży książek, a także do odsprzedaży swoich egzemplarzy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie pytań – zachęcamy do kontaktu. W przypadku stałej współpracy poszukujemy egzemplarzy, zgłoszonych przez naszych klientów. 

*Nie wyceniamy książek online! Zlecenia realizujemy na terenie Warszawy i bliskich okolic.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *