Recenzja książki – Paznokcie. Pielęgnacja i malowanie

17 września, 2018

“Paznokcie. Pielęgnacja i malowanie”

Książka “Paznokcie. Pielęgnacja i malowanie” autorstwa Joanny Damsz i Aleksandry Sójka jest poradnikiem o stylizacji i pielęgnacji kobiecych paznokci. Poradnik jest przeznaczony dla kobiet, które chcą zadbać o wygląd swoich paznokci w domu.

Książkę można podzielić na 2 główne części. W pierwszej części znajdziemy metody pielęgnacji stóp, dłoni oraz paznokci. Przedstawione w książce pielęgnacja to proste metody, stosowane przez nasze babcie. W sposobach pielęgnacyjnych możemy odszukać informacje na temat wykonania manicure oraz pedicure w domu. Druga część jest nieco bardziej rozbudowana. Wygląda jak katalog stylizacji paznokci. W drugiej części pełno jest zdjęć i fotografii, przedstawiających przeróżne wzory. Zdjęcia te ułatwiają wykonanie danych wzorów. W tej części poradnika wykorzystuje się jedynie wzory, które można wykonać za pomocą kolorowych lakierów i cyrkonii. Stylizacje z podanych materiałów bez trudu wykonamy w domowych warunkach i bez specjalistycznego sprzętu.

Jeżeli chcecie dbać o swoje paznokcie w domowych warunkach wszystkie potrzebne do tego akcesoria znajdziecie w naszej hurtowni kosmetycznej. Jeżeli natomiast nie lubicie same palować paznokci zapraszamy do naszej kosmetyczki, która już od wielu lat zajmuje się stylizacją paznokci.

Poradnik “Paznokcie. Pielęgnacja i malowanie” polecam szczególnie kobietom, które uwielbiają mieć pięknie zadbane i wystylizowane paznokcie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *